موج

محمدرضا رجالی:

رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی اصفهان گفت: اصلی‌ترین رسالت اتاق دوره نهم کمک به توسعه پایدار اقتصادی شهر اصفهان است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا رجالی در اولین جلسه کمیته صنایع پیشرفته و دانش بنیان اتاق بازرگانی اصفهان بیان کرد: اصلی‌ترین رسالت اتاق دوره نهم اصفهان، کمک به توسعه پایدار اقتصادی شهر اصفهان است و امیدواریم که بتوانیم با کمک دانشگاه، به این هدف بزرگ برسیم.

وی ضمن تاکید بر تلاش اتاق دوره نهم برای رسیدن به اتاق نسل سوم گفت: از پتانسیل‌های موجود در اتاق بازرگانی می‌توان به شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و کمیته حمایت قضایی، که به منظور کمک به بهبود شاخص های فضای کسب و کار و کمک به تسهیل امور فعالان اقتصادی استان تشکیل شده‌اند، نام برد.

رجالی همچنین پیشنهاد تشکیل اتاق فکر دانشگاه و صنعت را به منظور تعامل هرچه سازنده‌تر صاحبان صنایع با اساتید، دانشجویان و نخبگان دانشگاه ارائه نمود.

در ادامه مسئول کمیته دانش بنیان و صنایع پیشرفته ضمن معرفی سرای نوآوری گفت: از جمله اهداف اصلی همکاری دانشگاه و صنعت، انتقال دانش فنی و تبدیل ایده به محصول و تجاری سازی است.

محسن لوح موسوی اضافه کرد: از دیگراهداف اصلی همکاری دانشگاه و صنعت انجام خدمات عارضه‌یابی و حل مساله، ایجاد سازوکارهای علمی و عملیاتی بازاریابی ملی و بین‌المللی، انجام پروژه‌های تحقیقاتی مورد نیاز اتاق و هدفمند سازی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشگاه آزاد متناسب با نیازهای مراکز تحقیق و توسعه حوزه‌های فعال اتاق، استفاده از خدمات مشاوره‌ای متقابل، استفاده از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی متقابل، و ایجاد شرایط فرصت مطالعاتی و پژوهشی برای اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در اتاق بازرگانی می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها