موج

مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج کشور گفت: برگزاری کنگره‌های شهدا در کشور از هر کار فرهنگی برای حفظ وحدت و انسجام ملی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مبارزه با خطر تهاجم فرهنگی اثر گذارتر است

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرتیپ احمد حق‌طلب مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج کشور در  اولین جلسه ستاد کنگره بزرگداشت شهدای استان یزد افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی به خصوص دوران هشت سال دفاع مقدس یک وظیفه بزرگ است و نقش اساسی در توسعه همه ارزش‌ها دارد.

وی ادامه داد: برگزاری کنکره شهدا را باید یکی از موثرترین امور فرهنگی مورد نیاز در کشور بدانیم که ثمرات فراوانی در ابعاد مختلف برای جامعه و آحاد مردم به خصوص آینده‌سازان عزیز میهن اسلامی دارد.

وی اظهار داشت: دفاع مقدس ملت قهرمان ایران نماد عینی شکست ناپذیری در برابر تمام قدرت‌های جهانی به خصوص آمریکاست، بنابراین باید در جریان برگزاری کنکره‌ها زوایای آن برای همگان تبیین شود.

حق طلب تصریح کرد: رزمندگان اسلام در دفاع  مقدس با قدرت ایمان و ولایتمداری در مقابل دشمنان زیادی ایستادگی کردند و مزد ایثار و جانفشانی خود را با غلبه بر استکبارجهانی گرفتند.

وی اظهار داشت: برگزاری کنگره‌های شهدا در کشور از هر کار فرهنگی برای حفظ وحدت و انسجام ملی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مبارزه با خطر تهاجم فرهنگی اثرگذارتر است و باید زمینه انجام آن با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها فراهم شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها