موج
کدخبر : ۳۱۰۱۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-310144

قدرت الله ولدی:

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر با اشار ه به اینکه نگاه ما در حوزه فرهنگ و هنر عدالت محور است، از توسعه فرهنگی سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، قدرت الله ولدی،  معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر  در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان با اشاره و تاکید بر توسعه فرهنگی، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب نیز تاکید ویژه ای به ۲ مقوله فرهنگ و اقتصاد دارند.

ولدی با بیان اینکه  مردم این شهرستان مردمی انقلابی و فرهنگی هستند که باید بهتر و بیشتر مورد توجه قرار گیرند، گفت:  این ظرفیت در شهرستان ملایر وجود دارد که برنامه‌های فرهنگی استان با بهترین کیفیت اجرا شود.

ولدی با بیان اینکه هم اکنون همدلی و همراهی خوبی بین مجموعه این شهرستان و حوزه‌های مختلف فرهنگی وجود دارد گفت: این امر موجب شده هیچ برنامه فرهنگی در شهرستان تعطیل نشود.

وی افزود: اطلاع رسانی خوب و ایجاد شور و نشاط و آرامش، نشان دهنده فعال و پویا بودن جامعه است که این موارد در ملایر وجود دارد.

معاون استاندار همدان تاکید کرد: مدیری که برنامه‌ریزی درستی داشته باشد، به طور قطع در ادامه مسیر و کارها نیز موفق خواهد بود.

ولدی با اشاره به اخذ برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت از مدیران ملایر اظهار داشت: مدیران نیز بر اساس همین برنامه زمان‌بندی شده در حال حرکت و پیشرفت هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان نیز گفت: موفقیت حوزه فرهنگ و هنر در گرو همکاری و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی است.

احمدرضا احسانی با اشاره به ظرفیت ویژه ملایر در حوزه فرهنگ و هنر و وجود فرمانداری با تجربه با نگرشی مثبت به این حوزه بیان کرد: با وجود محدودیت‌های مالی، تمام تلاشمان را به کار گرفته‌ایم تا این محدودیت‌ها خللی در اجرای برنامه‌های ما ایجاد نکند.

وی ادامه داد: نگاه ما در حوزه فرهنگ و هنر عدالت محور است و شاخص های هر شهرستانی در توزیع اعتبارات دیده می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها