موج
کدخبر : ۲۹۸۹۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-298994

مجتبی لاله:

مدیر ارتباطات شهرداری اردبیل گفت: هیچگونه تغییر و حذف نام و تابلوی شهدا در اردبیل صورت نگرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، مجتبی لاله  مدیر ارتباطات شهرداری اردبیل با اشاره به اینکه ایران امروز وامدار شهداست و نام و یاد این ایثارگران و جان برکفان باید تا همیشه تاریخ بر تارک این کشور بدرخشد، اظهار کرد: ما همواره در برنامه‌های فرهنگی شهرداری اردبیل بر حفظ نام و یاد شهدا تاکید کردیم و با اهتمام بر تداوم راه شهدا فعالیت‌های فرهنگی و هنری را در شهرداری ادامه می‌دهیم.

وی با بیان اینکه هیچ نهاد و ارگانی بر حذف نام شهدا از کوی و برزن و خیابان‌ها نباید اقدامی انجام دهد، خاطرنشان کرد: هرقدر از سال‌های دوران دفاع مقدس دروتر می‌شویم باید بیشتر بر ترویج و گسترش آموزه‌های هشت سال جنگ نابرابر ایران و عراق تاکید کنیم، چرا که معتقدیم هر شهید سند زنده بر حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

لاله تصریح کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس تمثال مبارک شهدا در بلوارها و میادین شهر اردبیل نوسازی می‌شود، تا بر این اساس بتوانیم دین خود را در شناساندن راه و سیره این شهیدان به جامعه بیشتر از قبل ادا کنیم.

وی با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا وظیفه تک‌تک نهادها است، گفت: شهرداری اردبیل نیز در این راستا اقدام به تعویض تصاویر شهدا کرده تا با نصب تصاویر جدید سیمای بصری شهر نیز جلای زیبایی به خود بگیرد.

مدیر ارتباطات شهرداری اردبیل با بیان اینکه دیدگاه رهبر مقام معظم انقلاب بر ضرورت حفظ نام و یاد شهدا در معابرهای شهری است، افزود: در این راستا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، نام اکثر معابر و کوچه‌های شهر طبق مصوبات شورای نامگذاری به نام شهدا تصویب شده و نامگذاری می‌شوند.

لاله با یادآوری و معرفی رشادت‌ها و فداکاری شهدا برای جوانان و نسل آینده بیان کرد: بایستی اقدامات لازم صورت گیرد، تا شرایطی فراهم شود که با الگو قرار دادن شهدا در زندگی خود حافظ خون شهدا باشیم.

مدیر ارتباطات شهرداری اردبیل همچنین با تاکید بر اینکه هیچگونه تغییر و حذف نام و تابلوی شهدا در اردبیل صورت نگرفته است، بیان کرد: تمامی اقدامات صورت گرفته بر مبنای تصمیمات کمیسیون مربوطه بوده که در آنجا نیز مصوبات با لحاظ تمامی آیین‌نامه ها انجام می‌گیرد و مزین شدن نام کوچه‌ها و معابر بنام شهدا در الویت است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها