موج
کدخبر : ۲۹۴۴۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-294472

قائم‌مقام کمیته امداد استان اصفهان اعلام کرد

قائم‌مقام کمیته امداد استان اصفهان گفت:48 درصد حامیان ایتام کمیته امداد اصفهان کارمندان هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: 31 هزار و ۲۰۰ کارمند اصفهانی سهمی ۴۸ درصدی از جامعه حامیان نیکوکار ایتام و فرزندان محسنین تحت پوشش کمیته امداد اصفهان را  دارند.

وی خاطرنشان کرد: ۳۱ هزار و ۲۰۰ کارمند شاغل در بخش دولتی و خصوصی در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد، مشارکت دارند.

زارع سهم کارمندان از جامعه نیکوکاران حامی ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی را ۴۸ درصد اعلام کرد و گفت: ۱۰ هزار و ۱۰۰ فرزند یتیم و محسنین از کمک‌های این نیکوکاران بلندنظر بهره‌مند هستند.

وی اهتمام قشر کارمند به عمل به تعهدات اخلاقی و اجتماعی را تحسین‌برانگیز ارزیابی کرد و گفت: کارمندان اصفهانی ازنظر سطح درآمدی به اقشار پردرآمد تعلق ندارند ولی باوجوداین، فرزندان یتیم و نیازمند همشهری خود را فراموش نمی‌کنند.

قائم‌مقام کمیته امداد اصفهان از مردم نیکوکار اصفهان خواست که در صورت امکان در این طرح مشارکت کنند و توضیح داد: دفاتر این نهاد در سراسر استان و همه ایام سال، پایگاه‌های ثبت‌نام حامیان در مراسمات مذهبی و ملی و تارنمای اینترنتی mohsenin.ir برای این امر خیر در دسترس همشهریان عزیز اصفهانی قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها