مدیرکل امور اجتماعی استاندار همدان با اشاره به اقدام استاندار مبنی بر تشکیل هیئت اندیشه ورز در استان، از تصویب تشکیل هیأت‌های اندیشه ورزش استان‌ها در شورای اجتماعی کشور خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج همدان، مهرداد نادری فر،  مدیرکل امور اجتماعی استاندار همدان در جلسه اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان همدان با اشاره به تصویب تشکیل هیأت‌های اندیشه ورزش استان‌ها در شورای اجتماعی کشور بیان کرد: تشکیل هیئت اندیشه ورزش استان‌ها در شورای اجتماعی کشور به تصویب رسید و استانداران و فرمانداران ملزم به راه اندازی این هیئت ها شدند.

 

تصویب تشکیل هیأت‌های اندیشه ورزش استان‌ها در شورای اجتماعی کشور 

نادری فر افزود: اقدام ارزشمند استاندار همدان در تشکیل هیأت‌های اندیشه ورزش در سطح شهرستان‌ها مورد توجه وبا  استقبال معاون اول رئیس جمهوری قرار گرفت.

نادری فر خاطرنشان کرد: سیدسعید شاهرخی استاندار همدان توجه جدی به هیأت‌های اندیشه ورزش استان‌ها دارد.

وی با اشاره به تصویب تشکیل هیأت‌های اندیشه ورزش استان‌ها در شورای اجتماعی کشور ، افزود: سپردن امور به جوانان و بانوان نیز از رویکردهای حمایتی استاندار همدان است و شاهد فعالیت گسترده این ۲ قشر در پست‌های مختلف استان هستیم.

مدیرکل امور اجتماعی استاندار همدان وضعیت ارائه تسهیلات ازدواج در استان را مطلوب دانست و گفت: هم اکنون پرداخت وام ازدواج به روز شده است ضمن اینکه شاهد حمایت گسترده خیران امر ازدواج هستیم.

وی یادآور شد: انتظار داریم با توجه به فرارسیدن فصل تابستان نسبت به برنامه ریزی گسترده در اوقات فراغت جوانان اقدام شود.

نادری فر با اشاره به تصویب تشکیل هیأت‌های اندیشه ورزش استان‌ها در شورای اجتماعی کشور و اینکه کشورمان با پنجره طلایی جمعیتی مواجه استفاده است، گفت: ۶۵ درصد از جمعیت کشور در سن کار قرار دارند و این فرصت بسیار مطلوبی برای اعتماد به توانمندی آنها در راستای توسعه کشور است.