شهردارباغ شهر کوشک از برگزاری طرح "حیات طیبه" برای خانواده ها در شهر کوشک خبر داد.

مجید قربانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: طبق در خواست های مردم کوشک در رابطه با کمرنگ بودن برنامه های فرهنگی در شهر و با الهام از بیانات رهبر معظم انقلاب با این عنوان که کارهای فرهنگی باید جزو برنامه های شهرداری ها باشد، بر آن شدیم که طرح حیات طیبه را برای خانواده ها برگزار شود.

وی با اشاره به این  که سال گذشته طرح حیات فاطمی طی ۱۲جلسه در سه دوره برگزار شده است ، افزود: در طرح حیات طیبه برنامه را به زوج های جوان اختصاص داده که ۱۲۰۰ نفر از طریق اطلاع رسانی هایی که در مساجد و پایگاه های بسیج و مدارس انجام گردید ثبت نام کردند.

قربانی تصریح کرد: حدود یک هزار نفر از بانوان جوان شهر کوشک در طرح حیات طیبه که با حضور حجت الاسلام محمد جواد محمودی استاد حوزه و دانشگاه و محمدرضا دیانت کارشناس خانواده به همت حوزه فرهنگی شهرداری در دارالقرآن کریم شهر کوشک در دهه اول تیرماه سال جاری برگزارشد، شرکت کردند که شرکت کنندگان در این طرح گواهی پایان دوره نیز ارائه گردید.

وی لافزود: در این طرح  که اساس آن بر مهارت های همسرداری است  بانوان استقبال بی نظیری از طرح حیات طیبه کردند و خواستار استمرار آن شدند.

شهردار باغ شهر کوشک با اعلام اینکه دوره بعدی طرح حیات طیبه ویژه برادران در دی ماه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: نتیجه برگزاری اینگونه کارگاه ها سلامت افراد خانواده ها با یکدیگر و بهبود وضع اجتماعی جامعه است.

به گزارش موج؛ شهر کوشک با جمعیتی بالغ بر ۱۷ هزار نفر در فاصله چهار کیلومتری غرب اصفهان و موزاییک با منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان است.