موج
کدخبر : ۲۸۴۱۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-284144

معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی ومجلس سازمان ملی استاندارد:

معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی ومجلس سازمان ملی استاندارد در سنندج اظهار داشت: شورای عالی استاندارد عالی ترین رکن تصمیم گیری و متشکل از تعدادی از اعضای هیات دولت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حمید اشتری پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل استاندارد کردستان به جایگاه استاندارد اشاره کرد و اظهار داشت: امروزه نشان و لگوی استاندارد ایران از اعتبار ویژه ای برخوردار است واین اقدام نشان می دهد نگاه حاکمیت توسعه کمی و کیفی استاندارد است.

وی کوچک سازی دولت همواره در برنامه های توسعه ای کشور مطرح بوده ولی تنها بخشی از دولت را که توسعه دادند مربوط به این سازمان است.

معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی ومجلس سازمان ملی استاندارد ایران افزود: سازمان استاندارد ایران عضو 11 مجمع بین المللی بوده که مهمترین آن ایزو است و این فعالیت های کلان سازمان را می رساند.

اشتری اظهار داشت: در سال 2019 رتبه و جایگاه استاندارد ایران از 22 به 21 ارتقا یافته است که نشان از شاخص های عملکردی این سازمان است.

وی با بیان اینکه تدوین استانداردهای بین المللی و ملی و بازنگری آنها از فعالیت های همه جانبه سازمان است، گفت: شورای عالی استاندارد عالی ترین رکن تصمیم گیری و متشکل از تعدادی از اعضای هیات دولت است.

در این مراسم از زحمات منصور لهونیان قدردانی و ژیلا یزدانی که پیش از این معاون ارزیابی و انطباق اداره کل استاندارد استان بود به عنوان مدیرکل استاندارد معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها