موج
کدخبر : ۲۷۵۶۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-275620

پایان یک اعتراض صنفی؛

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از پرداخت بخشی از مطالبات معوق کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، در پی تجمع اعتراضی و استعفای دسته جمعی کارکنان آموزش و پرورش دلفان به دلیل عدم دریافت مطالبات معوق خود، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از پرداخت بخشی از این مطالبات خبر داد.

رضا زینی‌وند مقدم، گفت: با توجه به اینکه همکاران ما در شهرستان نورآباد دلفان یک ماه از مطالبات سال 94، چهار ماه از مطالبات سال 95، حق ماموریت و دو ماه اضافه کار سال 97 و مطالبات یکماه سال 98 خود را دریافت نکرده بودند، لذا به رئیس اداره آموزش و پرورش دلفان دستور داده شد تا بخشی از این مطالبات به حق پرداخت شود که 2 ماه اضافه کار همکاران عزیز پرداخت شد.

از دغدغه کارکنان آموزش و پرورش دلفان کاسته شده است

در همین راستا، علی تیموری رئیس اداره آموزش و پرورش دلفان نیز، تصریح کرد: متاسفانه علاوه بر مطالبات همکاران اداری ما، حق ماموریت سال 97 این عزیزان پرداخت نشده که همین امر موجبات اعتراض را فراهم آورده بود که خوشبختانه با پرداخت 2 ماه اضافه کار معوق، فعلا شرایط به حالت عادی بازگشته که امیدواریم در تعامل با اداره کل آموزش و پرورش استان، بخش اعظم مطالبات را پرداخت کنیم.

جزئیات بیشتر را در اینجا بخوانید

گفتنی است در پی عدم پرداخت بخشی از مطالبات، کارکنان اداره آموزش و پرورش دلفان دو روز گذشته با تجمع در این اداره، استعفای دسته جمعی خود را اعلام کرده بودند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها