موج
کدخبر : ۲۷۴۶۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274654

با حضور بیش از 185 کودک و دانش آموز؛

جشنواره نمایش سیمای آب با حضور بیش از 185 کودک و دانش آموز در خانه فرهنگ آب اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رئیس خانه فرهنگ آب اصفهان گفت: پنجمین جشنواره نمایش سیمای آب ویژه مهدهای کودک و پیش دبستانی ها  با حضور بیش 185 کودک و دانش آموز و 32 مدیر و مربی مهد کودک  در خانه فرهنگ آب اصفهان برگزارشد.

زهره تشیعی  بیان کرد: خانه فرهنگ آب اصفهان نقش یک تسهیل گر فرهنگی را در امر آموزش مدیریت مصرف  ایفا می کند، درواقع تاسیس خانه فرهنگ آب که در نوع خود در کشور بی نظیر می باشد راهبرد فرهنگسازی را در مسیر واقعی خود قرار داده است.

وی به مشارکت فعال خانه فرهنگ آب پیرامون آموزش گروههای مختلف جامعه  اشاره کرد وافزود: آموزش ضمن خدمت معلمان،آموزش مروجین مصرف آب ،برگزاری دوره های آموزش بانوان خانه دار ،برگزاری دوره های آموزشی ویژه بانوان شاغل،برگزاری دوره های آموزشی مصرف بهینه آب ویژه کارکنان شهرداری ها ،آموزش مدیریت مصرف آب در سطح مهد کودک ، پیش دبستانی و دبستانی استان اصفهان در دستورکارقرار گرفت.

نمایش سیمای آب

تشیعی افزود: هر رفتاری که در جامعه صورت می گیرد باز تاب آموزش و فرهنگ آن جامعه است و  یکی از اهداف خانه فرهنگ آب آموزش راهکارهای مصرف بهینه آب به گروه سنی مختلف بوده و تلاش بر این شده تا با رسوخ در بین دانش آموزان بتوان رعایت  الگوی مصرف و فرهنگ صحیح مصرف آب  را برای این دسته از گروه سنی نهادینه نمود.

رئیس خانه فرهنگ آب اصفهان گفت: با اقدامات و پیگیری های خانه فرهنگ آب با  اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان وسازمان بهزیستی و همچنین با به کارگیری مربیان مجرب هنری زمینه های فرهنگسازی در مهدکودک تا مقطع دبیرستان دردستورکارقرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها