موج
کدخبر : ۲۷۲۴۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272452

مدیرعامل ایزوایکو؛

مدیرعامل شرکت مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران در دیدار با کارکنان این مجموعه صنعتی، گفت: انتظار می‌رود که در سال پیش رو بتوانیم در کنار هم از تمامی سختی‌ها گذر کنیم؛ و باید هشیار باشیم چراکه فرصت‌ها از دل تهدیدها به وجود می‌آیند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «حمید رضائیان اصل» صبح امروز یکشنبه (18 فروردین‌ماه) در میان جمعی از کارکنان شرکت مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران ضمن تبریک نوروز باستانی و آرزوی سلامتی و بهروزی در سال جدید، گفت: سالی که شروعش با نام امام علی (ع) باشد و با عید مبعث و ماه مبارک شعبان و رمضان ادامه یابد، نوید روزهای پربرکتی را می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه سال ۹۷ برای ما سال سختی بود اما توانستیم با هم‌دلی و تلاش تمام مشکلات را پشت سر بگذاریم، گفت: ازاین‌رو می‌توان سال گذشته را سال همدلی نامید.

ایزوایکو (1)

مدیرعامل ایزوایکو با خطاب قرار دادن کارکنان این مجتمع صنعتی ادامه داد: شما در سه ماه آخر سال گذشته با پشتکار، همدلی و کار شبانه‌روزی توانستید کارهای بزرگی را به انجام برسانید؛ دست تک‌تک شما را می‌فشارم و از صمیم قلب از شما تشکر می‌کنم.

رضائیان اصل با اشاره به تاثیر مستقیم ایزوایکو در اقتصاد کشور، گفت: به دلیل تلاش و سرسختی کارکنان ایزوایکو امروز این مجتمع صنعتی به لطف خدا یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین صنایع کشور در منطقه محسوب می‌شود.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره‌ی نقش حوزه‌های نفت و گاز به‌عنوان دو حوزه‌ی تأثیرگذار در اقتصاد کشور، ادامه داد: تأثیرگذاری ایزوایکو در حوزه‌های نفت و گاز غیرقابل کتمان است؛ ما مفتخریم که سکوهای نفت و گازی که در این مجتمع صنعتی ساخته و به بهره‌برداری رسیده است تأثیر مستقیمی بر اقتصاد کشور دارد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی کشتی‌سازی خلیج‌فارس خاطرنشان کرد: امروز ایزوایکو به یک برند بین‌المللی تبدیل‌شده و علاوه بر اینکه باعث شده تا کشور در حوزه صنایع دریایی خودکفا باشد؛ باعث صرفه‌جویی ارزی به میزان زیادی نیز بوده است.

ایزوایکو (3)

رضائیان اصل در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به سال پیش رو، خطاب به کارکنان این مجتمع صنعتی گفت: باید توجه داشته باشیم که شرایط تحریم‌ها سال پیش رو را برای ما سخت خواهد کرد؛ اما شما با شرایط سخت ناآشنا نیستید و می‌دانیم باهم دلی و تلاش در کنار هم می‌توانیم این نشیب را نیز پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی بلندمدتی که در این مجتمع صنعتی انجام‌شده است، گفت: این برنامه ریزی ها امروز به بار نشسته و ما در سال پیش رو می‌توانیم میوه‌های این درخت تناور شده را بچینیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه تهدیدها برای این مجتمع صنعتی می‌تواند یک فرصت باشد، از ورود چندین پروژه‌ی تازه به شرکت مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران خبر داد و گفت: به کار بردن دانش صنعتی در کنار تجربه و دانش سنتی می‌تواند بازار خوبی را برای ما ایجاد کند، به امید خدا در سال پیش رو نیز در کنار هم از میان گردنه‌های سخت عبور خواهیم کرد و باید هشیار باشیم چراکه فرصت‌ها از دل تهدیدها به وجود می‌آیند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها