موج
کدخبر : ۲۷۲۴۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272440

سرپرست سازمان صمت اردبیل خبر داد؛

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از کشف بیش از یک هزار مورد تخلف از واحدهای صنفی در سطح استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح نظارتی ویژه پایان سال از ۱۵ بهمن ماه سال ۹۷ تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۸ انجام یافته و در این مدت تعداد ۴۳ هزار و ۴۲۸ مورد بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی انجام یافته و در کنار آن ۱ هزار و ۳۹۵ پرونده تخلفاتی تشکیل شده و ۱ هزار و ۵۷۶ مورد تخلف نیز کشف شده است.

وی افزود: ارسال پرونده متخلفان پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی‌های کارشناسی به ارزش کل بیش از ۳۲ میلیارد ریال به تعزیرات حکومتی، انجام ۲۳۵ مورد گشت مشترک با ارگانهای ذیربط  و استقرار  همکاران اداره مشارکت های مردمی سازمان در محل ستاد تسهیلات  نوروزی  را از اقدامات این طرح بوده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: با توجه به اطلاع‌رسانی صورت گرفته در راستای دریافت و پاسخگویی به هرگونه گزارش و شکایت واصله مردمی، تعداد ۸۲۳ مورد دریافت شکایات مردمی بصورت تلفنی، کتبی و حضوری در مدت زمان اجرای طرح نظارتی از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ به ثبت رسیده است.

صادقی تصریح کرد: در پی تماس با سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان بازرسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل گزارش مراجعه کرده و تخلفات را بررسی می‌کنند و از تعداد گزارش مردمی ذکر شده ۱۶۵ مورد متخلف شناخته شده و ۶۱۸ مورد نیز فاقد تخلف شناسایی شده است؛ در عین حال ۴۰ مورد نیز در دست بررسی و رسیدگی است.

وی با بیان اینکه بازرسی‌ها به صورت دوره‌ای همچنان تداوم دارد، گفت: انتظار می‌رود شهروندان نیز در صورت مشاهده تخلف در فروش کالا مراتب را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ در اردبیل و شهرستان های تابعه اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن رسیدگی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها