جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: از ابتدای طرح نوروزی ماموران پلیس مواد مخدر با همکاری ماموران انتظامی هرمزگان موفق به کشف یک تن و 400 کیلوگرم مواد مخدر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «عباسعلی بهدانی‌فرد» گفت: ماموران پلیس مواد مخدر با همکاری ماموران انتظامی هرمزگان از ابتدای طرح نوروزی موفق شدند، هشت دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل موادمخدر را شناسایی کنند.
وی با اشاره به دستگیری 50 تن از قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر، گفت: در این مدت، یک تن و 400کیلو موادمخدر کشف شده است که از این میزان کشفیات، یک تن و 240 کیلوگرم تریاک، 159 کیلوگرم حشیش و یک کیلوگم هروئین است.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: از ابتدای طرح نوروزی تعداد یک‌هزار و 300 نفر معتاد متجاهر از سطح معابر جمع‌آوری، که پس از غربالگری، 360 نفر جهت درمان تحویل سامان‌سرا شده‌اند. 

بهدانی‌فرد ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت‌طلب و قانون‌شکن، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود.