موج
کدخبر : ۲۶۹۱۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269181

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از صدور اخطار پلمب به 1703 واحد فروش لباس و جمع آوری لباس های غیر متعارف از بازار اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار معصوم بیگی گفت: برای یک هزار و 703 واحد فروش لباس  اخطار پلمب صادر شده است و از متصدیان 2 هزار و 246 واحد صنفی اخذ تهعد گردید.

وی  همچنین از برخورد قانونی با 669 واحد صنفی که با فروش لباس های غیر متعارف در زمینه ترویج بدپوششی اقدام می کردند در راستای اجرای طرح تطهیرخبر داد.

سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: حجاب و عفاف یکی از ارزشمند ترین نمادهای فرهنگی، اجتماعی در میان مردم ایران در دوران قبل و بعد از اسلام به شمار می آید و رعایت آن از جمله موضوعات مورد تاکید مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تا کنون بوده است .

وی با بیان اینکه سنگر حجاب و عفاف همواره مورد هجمه شدید دشمنان قرار داشته است گفت: نظام های استکباری و سرمایه داری در این سال ها تلاش کردند تا با عرضه پوشاک نامتعارف که مبین فرهنگ منحط غرب است، مردم و خصوصاً دختران و پسران جوان را از طهارت و پاکی دور کنند.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه حفظ و پاسداری از ارزش ها برعهده نیروی انتظامی است به همین جهت طرحی تحت عنوان "تطهیر" با هدف برخورد و مقابله با مروجان بد پوششی و فروشندگان لباس های غیر متعارف در دستور کار مجموعه پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی از تشکیل گشت های ویژه مشترک با بازرسان اتحادیه های صنفی و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر به منظور نظارت بر واحدهای صنفی فروش پوشاک خبر داد.

وی گفت: در اجرای این طرح با 669 واحد صنفی فروش لباس که به نوعی مروج بد پوششی بودند برخورد قانونی صورت گرفته و نسبت به پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت این واحدها با حکم مقام قضائی اقدام لازم به عمل آمد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه از این واحدها لباس های غیر متعارف و مانکن هایی که مصداق ترویج بدپوششی و مبین فرهنگ منحط غرب بودند جمع آوری شدند، گفت: بیشتر این واحدها فاقد پروانه کسب بوده و بدون مجوز قانونی اقدام به فعالیت می کردند که برخورد های لازم با آنان صورت گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها