موج
کدخبر : ۲۶۸۷۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268716

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: 50 ابهام حقوقی برای توسعه زیرساختی در بخش های صنعتی،تولیدی و معدنی در استان مازندران وجود دارد که برای رفع آن نیاز به کمک دولت است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری استان مازندران  که با حضور لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهوری برگزار شد ، اظهار داشت: در استان مازندران مردم برای رسیدن به امکانات رفاهی در بخش های آب ، برق،گاز و راه با مشکلات حقوقی مواجه هستند که باید چاره اندیشی شود.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط خاصی که در استان مازندران در بخش محیط زیست وجود دارد نمی توان مقررات ملی در این بخش را در این استان اجرایی کرد و امروز پسماند مشکل اساسی استان مازندران در حوزه محیط زیست بشمار می رود.

استاندار مازندران بیان داشت: در ایام تعطیلات و تابستان مسافران زیادی وارد مازندران می شوند و هرچند گردشگری یک فرصت است اما به دلیل اینکه در حوزه زیرساختی مشکلات زیادی در مازندران وجود دارد هزینه زیادی برای استان به همراه دارد.

حسین زادگان تاکید کرد:  شهروندان مازندرانی به دلیل حضور میلیونی مسافران و گردشگران با مشکلات جدی مواجه هستند که موجب نارضایتی آنها گردیده است.

وی در مورد منطقه آزاد در مازندران نیز گفت:  با هماهنگی نمایندگان مجلس سه منطقه در نوشهر،فریدونکنار و امیرآباد بعنوان یک منطقه آزاد به معاون اول رئیس جمهور پیشنهاد شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها