موج
کدخبر : ۲۶۸۳۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268324

مدیر کل شرکت گاز اردبیل خبر داد؛

مدیر کل شرکت گاز استان اردبیل از افزایش بیش از 18 هزار مشترک گاز طبیعی در شهر و روستای استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، فیروز خدایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی یازدهه سال‌جاری بیش از 18هزار مشترک شهری و روستایی و نیز 48 واحد صنعتی به جمع مصرف‌کنندگان گاز طبیعی استان اضافه شده است. 

وی افزود: طی سال 97 بیش از 2میلیارد و 450میلیون متر مکعب گاز طبیعی در بخش‌های مختلف خانگی، تجاری، صنعتی و سایر مراکز استان مصرف شده و این در حالی است که در مدت مشابه سال 96 حدود 2میلیارد و 300میلیون متر مکعب گاز طبیعی در بخش‌های یاد شده مصرف شده بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل به آمار تفکیکی مصرف گاز طبیعی اشاره کرد و ادامه داد: از کل گاز دریافتی در این مدت حدود 54/5 درصد در بخش خانگی و تجاری، 36 درصد در نیروگاه و 9/5 درصد توسط سی ان جی ها و سایر مشترکین صنعتی مصرف شده است.

خدایی بیان کرد:  شرکت گاز استان اکنون به بیش از 468 هزار مشترک خدمات‌رسانی می‌کند که از این میزان بیش از 348 هزار مشترک شهری و بیش از  119 هزار مشترک روستایی است.

وی با اشاره به آمادگی شبانه‌روزی کارکنان شرکت گاز استان به‌خصوص نیروهای امداد گاز برای مقابله با شرایط بحرانی اشاره کرد و گفت: امیدواریم با پرداخت به‌موقع قبوض گاز مصرفی و مصرف بهینه از سوی مشترکین، شاهد رشد روز افزون شبکه‌گذاری در اقصی نقاط استان باشیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها