موج
کدخبر : ۲۶۴۳۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-264397

در آستانه راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن و در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور در این راهپیمایی با شکوه با آرمان های انقاب اسلامی تجدید پیمان می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، با فرارسیدن 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، حضور یکپارچه مردم در این راهپیمایی عظیم نماد وحدت و همبستگی ملی در برابر زیاده خواهان است.

#22_ بهمن

حال و هوای سراسر کشور بوی انقلاب دارد وبی‌شک حفظ و گرامی‌داشت خاطرات انقلاب و بازگوکردن آن برای نسل جوان، توقع مردم  و تمام کسانی است که در شکل‌گیری این انقلاب نقش داشتند و همواره خود را حامی انقلاب اسلامی می دانند و فردا با حضور پر شور خود در راهپیمایی 22 بهمن باری دیگر این حضور حماسی را به نمایش می‌گذارند.

#22_ بهمن

همچنین به همین مناسبت کاربران فضای مجازی  نیز دست به کار شده و با راه اندازی هشتگ های #ما_می آییم، #همه_می آییم و #22_ بهمن اعلام کردند که هم صدا با هموطنان خود در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا می کنند ودر کنار هموطنان خود قرار می گیرند و نام زیبای "ایران" را سر می دهند و به همه نشان می دهند که این همبستگی با هیچ اتفاقی از بین نمی رود.

مردم باحضور پرشور و گسترده  در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر امید های واهی استکبار را به ناامیدی تبدیل کرده و با انسجام و همدلی خود بار دیگر مشت محکمی بردهان دشمنان و یاوه گویان خواهند زد و به جهانیان نشان می دهند که ما تا آخرین نفس پای انقلاب‌ اسلامی و ولایت ایستاده ایم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها