موج
کدخبر : ۲۶۱۹۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-261953

امام جمعه رشت در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مطرح کرد؛

نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: امروز دیگر حنای مجامع قدرت جهانی و در راس آنها رژیم صهیونیستی و آمریکا برای ملت های مظلوم رنگی ندارد و مردم در مقابل زورگویی قدرت های استکباری می ایستند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی؛ حاکمیت مردم بر سرنوشت خود و مردم سالاری دینی در کشور استقرار یافته است.

وی حاکمیت دینی ، پیشرفت های چشمگیر کشور در بخش های مختلف از جمله فنآوری های مدرن و نیز تحقق شعار آزادی را از دیگر دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی عنوان کرد.

امام جمعه رشت ادامه داد: امروز جوانانی که در زمان پیروزی انقلاب و دوران قبل از آن حضور نداشته اند اما در سایه اندیشه های انقلاب رشد کرده اند، در مرزها و در خارج از مرزها از میهن اسلامی دفاع می کنند.

آیت الله فلاحتی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه پنجم بهمن ماه سالروز اولین انتخابات ریاست جمهوری پس از پیروزی انقلاب است، گفت: با وجود فراز و نشیب ها، همواره در جمهوری اسلامی انتخاباتی آرام و پرشور داشته ایم که در دنیا بی نظیر بوده است.

وی به بیداری و هوشیاری ملت ایران اشاره و اضافه کرد: امروز دیگر حنای مجامع قدرت جهانی و در راس آنها رژیم صهیونیستی و آمریکا برای ملت های مظلوم رنگی ندارد و مردم در مقابل زورگویی قدرت های استکباری می ایستند.

آیت الله فلاحتی در خاتمه سخنانش خاطرنشان کرد: ایران اسلامی با وجود مردم ولایت مدار و در سایه رهبری های مقام معظم رهبری، به قله های رفیع پیشرفت و تعالی می رسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها