موج

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به اینکه همه اقشار از جمله ارمنی های کشور هم در دفاع مقدس شرکت داشتند؛ تاکید کرد: نباید دفاع مقدس را انحصاری کنیم چرا که جفا به آن خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ امیر سرتیپ دوم محمد فهمیده قاسم ‌زاده اظهارداشت:نباید دفاع مقدس را انحصاری کنیم چرا که جفا به آن خواهد بود.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیر حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کردستان اظهار داشت: در دوره ای حساس از تاریخ این کشور و جهان اسلام قرار داریم و باید بیشتر به ارزش های انقلاب توجه کنیم.

وی افزود: حاکمیت مدیریت جهادی که مبتنی بر حاکمیت دین، خردمندی، خطرپذیری، جهاد و مقاومت بود در انقلاب اسلامی بروز و ظهور پیدا کرد.

سرتیپ فهمیده قاسم زاده با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) به ضرورت وجود فرهنگی دفاعی پی برده بودند اضافه کرد: امام (ره) فرهنگ دفاعی زیبا و کارایی را پیش از وقوع دفاع مقدس با ترکیبی از نیروهای مسلح کشور مطرح کردند. 

وی یادآور شد: در دفاع مقدس جنگ جهانی کوچکی علیه کشور مان راه انداخته شد که 36 کشور علیه ما از رژیم بعث عراق حمایت و حملات همه جانبه ای را طرح ریزی کرده بودند.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به اینکه همه اقشار از جمله ارمنی های کشور هم در دفاع مقدس شرکت داشتند؛ تاکید کرد: نباید دفاع مقدس را انحصاری کنیم چرا که جفا به آن خواهد بود.

امیر سرتیپ فهمیده قاسم زاده اضافه کرد: هشت سال دفاع مقدس انقلاب را تضمین کرد و موجب صدور آن شد و امروز اگر دشمن با تمام توان و از راه های مختلف علیه انقلاب فعالیت می کند نشانه اوج قدرت و ثبات نظام اسلامی است.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس سراسر وحدت، یکپارچگی، مجاهدت، حاکمیت دین و منشاء پیشرفت بوده است.

در این آیین سردار ذبیح الله مالکی که سابقه جانشینی قرارگاه شهید شهرامفر کردستان در سابقه مسئولیت خود دارد به عنوان مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های انقلاب کردستان معرفی و از زحمات سردار مراد حسنی که 2 سال این سمت را برعهده داشت، تقدیر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها