موج

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از کشف بیش از 381 حلقه لاستیک خارجی قاچاق به ارزش 25 میلیارد ریال و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن نیکبخت اظهار داشت: بیش از 381 حلقه لاستیک خارجی قاچاق به ارزش 25 میلیارد ریال در فلاورجان کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

وی افزود:در پی وصول اخباری مبنی بر دپوی محموله ای لاستیک خارجی قاچاق در انباری، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان فلاورجان قرار گرفت و پس از هماهنگی با مقام قضائی از زیرزمین منزل متهم بازرسی و 381 حلقه لاستیک خارجی کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مالک مدارک گمرکی مربوطه را ارائه نداد، خاطر نشان کرد: ماموران محموله را توقیف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر کردند.

سرهنگ نیکبخت از تحویل متهم به مراجع قضائی خبر داد و اضافه کرد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 25 میلیارد ریال اعلام شده است.فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان و فعالیت به آنان نخواهد داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها