موج
کدخبر : ۲۵۲۷۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-252769

رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: با ورود سامانه بارشی و ریزش نخستین برف پاییزی، دمای هوا در بروجرد 5 درجه کاهش یافت.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، بهروز یاراحمدی گفت: بارش شدید باران و ریزش نسبی برف که از روز جمعه در بروجرد آغاز و همچنان ادامه دارد، موجب کاهش دما در این شهرستان شده است.

رئیس اداره هواشناسی بروجرد، افزود: کاهش دما موجب شده تا در ارتفاعات این شهرستان و همچنین گردنه ها شاهد شدت بارندگی و بعضا ریزش برف باشیم از این رو انتظار می رود مردم از سفرهای غیر ضروری امتناع و وسیله نقلیه خود را به زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی تجهیز کنند.

یاراحمدی، ادامه داد: شدت بارشها در شب بیشتر و بارندگی تا عصر دوشنبه ادامه داشته و با توجه به شدت بارشها احتمال آبگرفتگی معابر و خیابان های این شهرستان وجود دارد.

وی، ادامه داد: پیش بینی می شود آسمان بروجرد در 24 ساعت آینده ابری همراه با وزش باد و بارش باران و در گردنه ها و ارتفاعات با ریزش برف همراه باشد.

دمای هوای بروجرد در این ساعت 4 درجه سانتیگراد بالای صفر است

رئیس هواشناسی بروجرد، گفت: دمای فعلی هوای بروجرد 4 درجه سانتیگراد بالای صفر بوده که نسبت به روز گذشته در این ساعت 5 درجه کاهش یافته است.

بارش‌ها تا روز دوشنبه ادامه دارد

بهروز یاراحمدی، تصریح کرد: حداقل و حداکثر دمای هوای بروجرد سه و 10 درجه سانتیگراد بالای صفر است و این سامانه بارشی عصر دوشنبه 5 آبان ماه 97، از آسمان شهرستان خارج خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها