موج

با حضور فرماندار تالش؛

به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت علی اکبر(ع)، مراسم تجلیل از جوانان برتر شهرستان با حضور فرماندار، مسئولین، روسای ادارات و جوانان شهرستان تالش در سالن اجتماعات فرمانداری تالش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، عیسی مهدوی فرماندار تالش ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان به جوانان غیور شهرستان تالش گفت: بیشتر امور جامعه برعهده جوانان می باشد و حضور جوانان در عرصه های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی بسیار پررنگ و تاثیرگذار است.

فرماندار تالش به تاکید مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید و همچنین استاندار گیلان در استفاده از جوانان اشاره کرد و افزود: همه شهرداران ما در شهرستان از قشر جوان هستند و اخیرا نیز دو بخشدار جوان در بخشداری های حویق و کرگانرود منصوب شدند.

بیکاری یکی از مشکلات اساسی جوانان

فرماندار تالش بیکاری را یکی از مشکلات اساسی جوانان برشمرد و گفت: اشتغال جوانان یکی از نکات کلیدی و از دغدغه های مهم امروز آنها می باشد.

گرامی -داشت روز جوان

مهدوی ادامه داد: جوانان باید از پشت میز نشستن فاصله بگیرند و از ظرفیت بالای خودشان در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی استفاده نمایند.

 مهدوی در پایان ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای همه جوانان بخصوص جوانان شهرستان تالش گفت: امیدواریم جوانان ما در همه عرصه های فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، سیاسی و مدیریتی حضور فعال داشته باشند.

در پایان مراسم از جوانان برتر ادارات، نهادهای دولتی  و از ورزشکاران برتر شهرستان تالش تجلیل شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها