موج
کدخبر : ۳۳۶۹۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336950

مهران اوچی اردبیلی:

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی در استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، مهران اوچی اردبیلی رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل عصر امروز در جلسه هماهنگی بزاری آزمون‌های استخدامی در اردبیل اظهار داشت: آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور همزمان با سراسر کشور و با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی در استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی زمان برگزاری آزمون‌های استخدامی را ۲۰ تیر ماه دانست و افزود: همزمان آزمون‌های استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، صنایع شیر ایران و آموزش ‌یاران سازمان نهضت سواد آموزی به همت جهاد دانشگاهی در ۲۰ تیر ماه در اردبیل برگزار خواهد شد.

اوچی اردبیلی از اهتمام ویژه‌ برای برگزاری منظم این آزمون‌های خبر داد و تصریح کرد: ۷۵۱ نفر از استان اردبیل برای شرکت در آزمون‌های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت ‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۲۸۲ نفر زن و ۴۶۹ نفر مرد هستند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل در ادامه بیان کرد: این آزمون‌ها در روز جمعه ۲۰ تیر ماه از ساعت ۹ صبح و با رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی در دانشگاه پیام نور اردبیل برگزار خواهد شد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها