موج
کدخبر : ۳۳۶۵۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336500

مسعود امامی‌یگانه:

رزمایش آموزشی، کنترل و نظارت بر روند رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با هدف نهادینه سازی فرهنگ زندگی در شرایط کرونایی و استفاده از ماسک در مکان های عمومی با سازماندهی ۵۰ اکیپ مشترک از دستگاه های مسول امروز در اردبیل آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رزمایش آموزشی، کنترل و نظارت بر روند رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با هدف نهادینه سازی فرهنگ زندگی در شرایط کرونایی و استفاده از ماسک در مکان های عمومی با سازماندهی ۵۰ اکیپ مشترک از دستگاه های مسول امروز در اردبیل آغاز شد.

مسعود امامی‌یگانه فرماندار اردبیل در حاشیه این رزمایش گفت: ۴۰۰۰ امکنه اعم از پاساژها، مراکز خرید، بانک‌ها، ادارات دولتی، مراکز ارایه خدمات پیشخوان، اصناف، نانوایی‌ها، تالارها و تمامی مکان‌هایی که احتمال ازدحام جمعیت در آن‌ها وجود دارد در این رزمایش مورد  بازدید و نظارت قرار گرفته و آموزش‌های لازم ارایه می‌شود. 

امامی‌یگانه افزود: وضعیت شیوع این ویروس در سطح شهرستان طی روزهای گذشته روند صعودی را نشان می‌دهد و همه مردم باید زندگی در شرایط کرونایی و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

وی تصریح کرد: برگزاری مجالس ترحیم باید صرفا در آرامستان‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شود و از برگزاری مجالس ترحیم و عروسی در منازل به دلیل محدودیت فضا جدا باید پرهیز کرد.

فرماندار اردبیل بیان کرد: تالارها با ۵۰ درصد ظرفیت و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید مجاز به فعالیت هستند.

وی اظهار کرد: مردم هرگونه عدم رعایت اصول بهداشتی را به شماره ۱۹۰ مرکز بهداشت شهرستان گزارش دهند‌.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها