موج
کدخبر : ۳۳۶۴۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336499

کلیم الله وثوقی:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 100 کیلومتر راه روستایی در حال احداث است و درقالب طرح ملی ابرار 100 کیلومتر راه روستایی بهسازی، شن ریزی و آسفالت خواهد شد که 50 کیلومتر از این میزان در مرحله مناقصه و آماده آسفالت است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم الله وثوقی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل عصر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل اظهار داشت: 100 کیلومتر راه روستایی در حال احداث است و درقالب طرح ملی ابرار 100 کیلومتر راه روستایی بهسازی، شن ریزی و آسفالت خواهد شد که 50 کیلومتر از این میزان در مرحله مناقصه و آماده آسفالت است.

وی افزود: در قالب « طرح ملی ابرار » بهسازی، شن‌ریزی و آسفالت راه ۱۶ روستا در شهرستان‌های اردبیل، گرمی، بیله سوار، مشگین شهر، خلخال و کوثر اجرا شده است.

وثوقی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده در راستای رفع مشکلات راه‌ها و محورهای مواصلاتی استان 133 کیلومتر در طول سال 99 با اعتبار 55 میلیارد تومان امسال لکه گیری و روکش آسفالت می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: 1400 کیلومتر از محورهای استان در سال 98 با اعتبار 3 میلیارد تومان تجدید خط کشی شد و همچنین 1100 کیلومتر خط کشی نیز طبق برنامه ابلاغی در سال 99 انجام می‌شود که از این میزان 235 کیلومتر از محورها در 3 ماه گذشته انجام شده است.

وی اظهار کرد: ایمن سازی محورهای مواصلاتی، اصلاح و حذف نقاط حادثه خیز اولویت‌های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در دستور کار قرار دارد به طوری که از 26 نقطه حادثه خیز شناسایی شده در محورهای استان 11 مورد حذف و اصلاح شده و عملیات اصلاح 8 نقطه دیگر نیز در حال اجرا است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها