موج
کدخبر : ۳۳۶۱۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336113

حمید لطف اللهیان خبرداد:

شهردار اردبیل گفت: در کنار توسعه فضای سبز 10 کیلومتر رینگ شورابیل برای ارتقای تندرستی و سلامتی شهروندان تکمیل و راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل از  راه‌اندازی جاده تندرستی شورابیل و همچنین تدارک برنامه‌های بهداشتی و درمانی و توسعه برنامه‌های آموزش شهروندی اعلام کرد و گفت: در کنار توسعه فضای سبز 10 کیلومتر رینگ شورابیل برای ارتقای تندرستی و سلامتی شهروندان تکمیل و راه‌اندازی خواهد شد.

شهردار اردبیل تصریح کرد: در همه فرهنگسراهای شهر اردبیل برنامه‌های آموزش محور شهروندان در حال انجام است که چهار فرهنگسرا به مجموع فرهنگسراهای استان افزوده شده و یا در مرحله تکمیل و افتتاح است.

لطف اللهیان  گفت: شهرداری فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و سلامت محور را مقدم بر فعالیت‌های عمرانی می‌داند و در یک اقدام جدید و نوآور سعی کرده تا در پارک غنی‌زاده گلمغان و در یک فضای آرام مرکز جامع سلامت را با تدارک زیرساخت‌های مناسب راه‌اندازی کند.

وی بیان کرد: این پارک دو هکتاری با احداث ساختمانی که قرار بود به عنوان سرای محله تجهیز و راه‌اندازی شود، برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به پرسنل شهرداری و همشهریان تدارک دیده شده است.

شهردار اردبیل  ادامه داد: مجموعه شهرداری اعم از آرامستان و آتش‌نشانی در ایام کرونا بیشترین خدمات را به شهروندان ارائه کرده و این مرکز نیز خدمات درمانی، آزمایشگاهی، داروخانه، پزشکی و پیراپزشکی را در راستای افزایش برنامه‌های سلامت محور شهروندان اجرا می‌کند.

شهردار اردبیل افزود: ما چنین مجموعه‌هایی را مکمل فرهنگسراها در حوزه آموزش می‌دانیم و بر این باوریم با تامین زیرساخت‌ها و منابع مورد نیاز و از طریق خرید خدمات با مبنای تخصصی شهروندان از چنین فضایی استفاده خواهند کرد.

لطف‌اللهیان در مورد بهسازی معابر و کوچه‌ها در تمام مناطق شهرداری بیان کرد: همکاران ما به صورت شبانه‌روزی مشغول تهیه و توزیع آسفالت هستند که در منطقه گلمغان نیز که در داخل محدوده شهری قرار دارد، سعی کردیم با احداث خیابان و پارک استاندارد کانال دفع آب‌های سطحی را اجرایی کرده و در اختیار اهالی قرار دهیم.

وی در پایان گفت: در این منطقه فرهنگسرای جیرال در حوزه انجام برنامه‌های فرهنگی فعالیت می‌کند و تصمیم گرفتیم در این پارک نیز ساختمان جامع سلامت را راه‌اندازی کنیم تا شهروندان این منطقه از خدمات آن استفاده کنند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها