موج
کدخبر : ۳۳۶۰۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336005

بهروز ندایی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: احتمال بازگشت به حالت قرمز در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل؛ بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در نشست با مسئولان گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان باید با دقت و شدت بیشتری انجام شود تا از بازگشت وضعیت هشدار به منطقه، جلوگیری شود.

ندایی در چهارمین جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان افزود: ویروس کرونا بر زندگی و سلامت مردم تاثیر گذاشته و براین اساس، رویکرد شورای اطلاع‌رسانی استان هم به این موضوع متمرکز است.

وی با بیان این که کرونا تمام نشده و فعلا واکسنی نیز برای آن وجود ندارد تصریح کرد: طبق آزمایش‌ها و نمونه برداری هایی که از اقشار مختلف مردمی در مرکز استان انجام شده،تاکنون حدود 18 درصد اهالی منطقه به انحای مختلف این بیماری را سپری کرده اند و بنابراین به لحاظ مقدم بودن پیشگیری بر درمان، همکاری و مشارکت مستمر مردم در رعایت نکات بهداشتی و ازجمله رعایت فاصله اجتماعی، بسیار ضروری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل به تشکیل شدن کمیته‌های زیربنایی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در ذیل شورای اطلاع‌رسانی استان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه امسال در قانون بودجه کشور، رقمی برای اطلاع‌رسانی پیش‌بینی شده و دستگاه‌ها می‌توانند به انحای مقتضی از جمله در قالب برنامه‌های مشارکتی با صدا وسیما نسبت به اطلاع‌رسانی از خدمات دولت مبادرت کنند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها