موج
کدخبر : ۳۳۵۷۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335771

اکبر بهنامجو:

استاندار اردبیل از برنامه ریزی برای افتتاح و بهره‌برداری از بزرگترین مجموعه هیدروتراپی ایران در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنامجو استاندار اردبیل در بازدید از منطقه نمونه گردشگری سبلان در اردبیل اظهار داشت: طبق اقدامات و هماهنگی‌های انجام شده بزرگترین مجموعه هیدروتراپی ایران در استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه این مجموعه بزرگ در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد افزود: با اختصاص اعتبارات لازم به تکمیل عملیات اجرایی پروژه عظیم این مجموعه آبدرمانی این مجموعه بزرگ در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

بهنامجو با اشاره به جذب گردشگران به استان اردبیل تصریح کرد: این مجموعه آبدرمانی علاوه‌بر اینکه بزرگترین مجموعه آبدرمانی استان اردبیل است به عنوان بزرگترین مجموعه هیدروتراپی ایران نیز شناخته می‌شود که در جذب گردشگران به استان نقش ویژه‌ای خواهد داشت.

استاندار اردبیل با تاکید بر اشتغال جوانان در مجموعه‌های گردشگری بیان کرد: احداث مجموعه‌های گردشگری در مناطق مختلف استان با توجه به ظرفیت‌های موجود در سطح استان می‌تواند علاوه‌بر ایجادرونق اقتصادی در اشتغال‌زایی برای جوانان نیز موثر باشد. 

وی تسریع در روند عملیات اجرایی این پروژه عظیم را ضروری دانست و اظهار کرد: در حال حاضر عملیات اجرایی این مجتمع آبدرمانی و گردشگری پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی دارد که امیدواریم امسال با بهره‌برداری از آن زمینه اشتغال جوانان فراهم شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها