موج
کدخبر : ۳۳۵۲۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335294

اکبر بهنامجو:

استاندار اردبیل گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ویژه استان اردبیل در حوزه‌های مختلف توسعه واحدهای صنعتی در استان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنامجو استاندار اردبیل در بازدید از واحدهای صنعتی استان اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل در زمینه کشاورزی، دامپروری، گردشگری، معدن و صنعت ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی از تلاش برای تحقق شعار جهش تولید خبر داد و افزود: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ویژه استان اردبیل در حوزه‌های مختلف توسعه واحدهای صنعتی در استان در دستور کار قرار دارد.

بهنامجو با اشاره به وضعیت فعلی واحدهای صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی در مناطق مختلف استان اردبیل گام‌های اساسی برداشته است و امسال در این حوزه علاوه‌بر پیشرفت‌های بسیار چهار برابر نیز افزایش تولید خواهیم داشت.

استاندار اردبیل یکی از معضلات کشاورزی را نبود بازار دانست و بیان کرد: نبود بازار و در نتیجه این معضل از بین رفتن محصولات کشاورزی یکی از مسائل و مشکلات اساسی کشاورزان به ویژه باغداران و گوجه فرهنگی کاران در استان اردبیل که برای حل این موضوع تلاش می‌کنیم.

وی با تاکید بر تاثیر ایجاد واحدهای تبدیلی و تکمیلی در کشاورزی اظهار کرد:‌ امسال با بهره‌برداری از واحدهای تولیدی و صنعتی در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی محصولات کشاورزی کشاورزان تلاش‌گر به موقع خریداری و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها