موج
کدخبر : ۳۳۴۹۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334957

صدیف بدری:

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت:در استان اردبیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام در حوزه ورزش وجود دارد که از پیشرفت بالای 70 درصد برخوردارند، همچنین عدم تخصیص اعتبارات لازم به بخش‌های مختلف حوزه ورزش در اردبیل از مشکلاتی است که باید وزارت ورزش و جوانان برای آن تدبیری بیاندیشد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، صدیف بدری نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طی نشستی با مسئولان وزارت ورزش و جوانان جزئیات مسائل و مشکلات مربوط به حوزه ورزش و جوانان استان اردبیل بیان شد و امیدواریم هرچه زودتر شاهد حل این مشکلات باشیم.

وی افزود: در استان اردبیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام در حوزه ورزش وجود دارد که از پیشرفت بالای 70 درصد برخوردارند، همچنین عدم تخصیص اعتبارات لازم به بخش‌های مختلف حوزه ورزش در اردبیل از مشکلاتی است که باید وزارت ورزش و جوانان برای آن تدبیری بیاندیشد.

بدری تصریح کرد: تکمیل سالن‌های ورزشگاه علی دایی، افتتاح سالن دو و میدانی این مجموعه و تکمیل سایر پروژه‌های عمرانی حوزه ورزش شهرستان‌های استان اردبیل از دیگر موضوعاتی است که وزارت ورزش و جوانان باید با تخصیص اعتبارات لازم پیگیری کند.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همچنین پرداخت بدهی این وزارتخانه بابت برگزاری مسابقات بین‌المللی و آسیایی والیبال که در سال‌های گذشته در این استان برگزار شده، است نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

وی اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان باید در مهلت تعیین شده اقدامات لازم را نسبت به حل مشکلات حوزه ورزش استان اردبیل انجان دهد و اعتبارات لازم را به این بخش اختصاص دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها