موج

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از احیای گردشگری‌ حیات وحش در اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی اظهار داشت: در راستای احیای گردشگری‌ حیات وحش از ایده‌های جدید در حوزه گردشگری حیات وحش در استان اردبیل حمایت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه به ظرفیت‌های بخش خصوصی تصریح کرد: باید برای تقویت حوزه‌های مختلف گردشگری به ویژه گردشگری حیات وحش استان اردبیل از ظرفیت‌های بخش خصوصی نیز استفاده کنیم.

فلاحی با بیان اینکه امسال شاهد اقدامات بسیار موثری در حوزه مناطق تاریخی و گردشگری استان اردبیل می‌باشیم تصریح کرد: فاز اول عملیات کاوش مجموعه تاریخی کنزق اردبیل که از سال پیش آغاز شده بود به اتمام رسید

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در استان اردبیل را از مهم‌ترین اقدامات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل دانست و بیان کرد: با توجه به اینکه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در استان اردبیل را از مهم‌ترین اولویت‌های خود می‌داند اقدامات موثری در این حوزه در استان اردبیل انجام می‌شود.

وی با اشاره به ظرفیت مراکز اقامتی استان اردبیل اظهار کرد: مراکز اقامتی استان اردبیل در جذب گردشگران بسیار موثر عمل کرده است و امسال نیز میزان اقامت گردشگران در مراکز اقامتی استان اردبیل با افزایش 4 برابری رو‌به‌رو بوده است.

وی گفت: با توجه به اینکه در استان اردبیل ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف گردشگری وجود دارد، تمامی فرصت‌ها و قابلیت‌های گردشگری در این استان مورد مطالعه و بررسی کارشناسان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل و سایر نخبگان و پژوهشگران قرار می‌گیرد.

فلاحی اظهار داشت: ما با همکاری و مشارکت بخش خصوصی اعم از آژانس‌های مختلف گردشگری و مسافرتی و تور‌های گردشگری که می‌توانند زمینه‌ساز حضور جمعیت انبوهی از گردشگران در استان اردبیل شوند می‌توانیم به پیشرفت در این حوزه از گردشگری دست یابیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها