موج
کدخبر : ۲۷۱۲۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-271264

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل خبر داد؛

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از اسکان بیش از 3 هزار خانوار فرهنگی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، احمد ناصری امروز اظهار کرد: تا هفتمین روز از بهار بیش از 3 هزار خانوار فرهنگی در پایگاه های نوروزی استان اردبیل اسکان یافته اند.

وی با اعلام اینکه بیشترین پذیرش مسافران فرهنگی در هفتمین روز از بهار در ناحیه یک از استان آذربایجان شرقی انجام شده است، خاطر نشان ساخت: تا هفتمین روز از فروردین ماه ۹۸، ۱۳ هزار و ۵۲۶ نفر در قالب ۳ هزارو ۷۵۸ خانوار فرهنگی از استان‌های آذربایجان‌های شرقی، غربی، تهران، گیلان، کردستان، همدان، قزوین، زنجان، کرمان و شیراز استان اردبیل را برای مسافرت نوروزی خود انتخاب کرده اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: تا هفتمین روز از بهار ۴۰ هزارو ۸۷۴ نفر روز میهمان فرهنگی در پایگاه‌های اسکان استان اردبیل پذیرش شده اند.

ناصری با تاکید بر اخلاق مداری در برخورد با فرهنگیان میهمان اظهار داشت: خدمت رسانی بی منت به همکاران جزو اولویت‌های کاری ستاد اسکان استان اردبیل می‌باشد.

وی ادامه داد: همکاران ما در پایگاه‌های پذیرش نوروزی با تمام توان آماده خدمت رسانی به میهمانان می‌باشند و در واقع میهمان نوازی جزو ذات مردم خوب استان است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد: آموزش و پرورش استان نیز همچون دیگر ارگان‌های مرتبط با گردشگری و در کنار آن ها، برای توسعه این صنعت جهانی در استان تلاش می‌کند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها