موج
کدخبر : ۳۴۰۴۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340434

وزارت آموزش و پرورش با هدف تجلیل و تحسین از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار از آئینی تحت عنوان سلام خبرنگار رونمایی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، روابط عمومی و امور بین الملل وزارت آموزش و پرورش در این باره نوشته است: «وزارت آموزش و پروش به عنوان بزرگ‌ترین دستگاه فرهنگ ساز و سترگ‌ترین نهاد فرهنگی کشور، که خطیرترین رسالت، یعنی تربیت انسان را بر عهده دارد، با این نگاه ژرف که نهاد رسانه در عرصه‌ی وسیع تعلیم و تربیت، معینِ اجتماعیِ نهاد تعلیم و تربیت می‌باشد، هماره برای مقوله‌ی اطلاع رسانی اهمیتی خاصّ، و برای کارگزاران آن، یعنی خبرنگاران ، ارزشی ویژه قائل بوده و خواهد بود.

در این راستا، و با هدف تجلیل و تحسین از مساعی رسانه‌ای جامعه‌ی خبرنگاران، وزارت آموزش و پرورش برای نخستین بار و با اتّخاذ شیوه‌ای شایسته و البته نوین، در آئینی تحت عنوان «سلام خبرنگار» با پیشگامی وزیر و همراهی تمامی معاونان و مدیران ارشد ستادی و استانی این وزارتخانه، با حضور در محل خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های ملّی و استانی، با اهدای لوح سپاس، نسبت به نکوداشت تلاشگران عرصه‌ی خبر در سراسر کشور، اقدام کرد.

شایان ذکر است آیین مذکور، با در نظر گرفتن شرایط فراگیری ویروس کرونا و با تقیّد به اجرای مصوّبات ستاد ملی مبارزه با کرونا طراحی و اجرا شد».

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها