موج
کدخبر : ۳۲۷۱۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327162

رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی ستاد کرونا از بازگشایی پارک‌ها و بوستان‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین ذوالفقاری رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در پانزدهمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اظهار کرد: با همکاری مردم، بزرگان کشور، کادر بهداشتی، نیرو‌های مسلح، بسیج و شهرداری‌ها طرح فاصله گذاری اجتماعی به خوبی انجام شد.

او گفت: خوشبختانه تا به امروز بیماری کرونا روند کاهشی داشته که نشان دهنده همکاری مردم و اقدامات انجام شده است، ما باید ۲ موضوع را مدنظر قرار بدهیدم، اولین موضوع کنترل مستمر بیماری و دومین موضوع توجه به کسب و کار و معیشت مردم است.

ذوالفقاری افزود: کاهش بیماری به معنای حل مشکل بیماری نیست، اگر بی توجهی صورت گیرد ممکن است دوباره با افزایش بیماری کرونا مواجه شویم و تلاش خواهیم کرد این ۲طرح موجب سربلندی کشور شود؛ همچنین ما برای جلسه آتی ستاد ملی کرونا، پیشنهاداتی را طرح کردیم

ذوالفقاری بیان کرد: کسب و کار‌ها باید اصول بهداشتی را رعایت کنند، زیرا یکی از اولویت‌های ما تامین امکانات بهداشتی برای مردم و کادر درمان است.

او ادامه داد: از امروز پارک‌ها و بستان‌ها با رعایت پروتکل‌ها می‌توانند فعال باشند در خصوص مدت کار پاساژ‌ها هم ما به ستاد ملی کرونا برای استان گرمسیر پیشنهاد افزایش ساعت کاری را دادیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها