موج
کدخبر : ۳۲۰۵۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320558

سردار ذوالقدر:

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: ماموران پلیس امنیت چند روز پیش یک محموله ۱۳۵۴ لیتری محلول‌های ضد عفونی کننده را در بازار ناصرخسرو کشف کردند.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار علی ذوالقدر ، رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در خصوص اقدامات پلیس در مواجهه با محتکران و افراد سودجو هنگام شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: ماموران پلیس امنیت در سطح پایتخت اقدام به رصد فضا کرده و با سودجویان و افرادی که بخواهند از طریق احتکار یا عرضه مواد تقلبی و غیر بهداشتی و نیز گرانفروشی برای شهروندان مشکل ایجاد کرده و سلامت‌شان را به خطر بیندازد برخورد خواهند کرد.

وی افزود: در همین راستا نیز ماموران پلیس امنیت چند روز پیش یک محموله ۱۳۵۴ لیتری محلول‌های ضد عفونی کننده را در بازار ناصرخسرو کشف کردند.

وی در توضیح این پرونده گفت: به دنبال دریافت گزارش از منابع خبری مبنی بر احتکار محلول‌های ضد عفونی کننده تیمی ویژه از ماموران پایگاه هفتم امنیت رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با خبر شدند که مالک یک مغازه اقدام به احتکار محلول‌های ضد عفونی کننده کرده است.

وی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی این مغازه بازرسی شد، گفت: در جریان این عملیات ۱۳۵۴ لیتر محلول ضد عفونی کننده که از سوی مالک مغازه برای فروش با قیمت بالاتر احتکار شده بود کشف شد.

به گفته ذوالقدری مالک این مغازه که دست به احتکار این اقلام زده بود نیز بازداشت شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به پرونده‌ای دیگر نیز اشاره کرد و گفت: در موردی دیگر نیز که باز هم در محدوده ناصرخسرو بود ماموران پلیس امنیت ۱۸۱۷ لیتر مواد ضد عفونی کننده را از مغازه‌ای کشف و ضبط کردند. از این مغازه که با هماهنگی مقام قضایی از آن بازدید شد گالن‌های ۲۰ لیتری مواد شوینده و اسانس‌های تاریخ گذشته و غیر قابل مصرف نیز کشف شد که متاسفانه حاکی از آن بود که فرد سودجو قصد داشته تا این مواد غیر مجاز را در بازار عرضه کند که با اقدام پلیس ناکام ماند.

ذوالقدر با بیان اینکه در مجموع ۳۱۷۱ لیتر محلول ضد عفونی کننده که بخشی از آنها غیرمجاز و غیر قابل مصرف بود از سوی پلیس کشف شد، گفت: در این 2 پرونده 2 نفر دستگیر شدند که برایشان پرونده‌ای تشکیل شده و به دادسرا معرفی شدند. همچنین محلول‌های ضد عفونی کننده قابل مصرف نیز در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها