موج
کدخبر : ۳۱۵۱۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315180

رییس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: ۲۳ هزار و ۶۴۰ عدد انوع مواد محترقه پر خطر در شرق پایتخت کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ سعید راستی، رییس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اظهار کرد: از مدتی پیش با دریافت خبری در خصوص  اینکه فردی با همکاری یکی از همدستانش اقدام به  انبار کردن انواع مواد محترقه در یکی از محلات شرق پایتخت کرده است، تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داده و برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند که در جریان آن مشخص شد که خبر واصله صحت دارد و متهمان تعداد فراوانی مواد محترقه پر خطر را در انباری دپو کرده‌اند که همزمان با نزدیکی ایام چهارشنبه‌سوری اقدام به توزیع و فروش آن کنند.

وی با اشاره به ارائه گزارش تحقیقات پلیس به مقام قضایی، افزود: پس از تکمیل تحقیقات پلیسی در دوم بهمن ماه تیمی از مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی با مجوز قضایی به مخفیگاه متهمان اعزام شده و موفق شدند در یک عملیات ضربتی ضمن دستگیری هر دو متهم، ۲۳ هزار و ۶۴۰ عدد  انواع مواد محترقه پر خطر در این محل کشف و ضبط کنند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از پلمب محل دپوی این اقلام خبر داد و گفت: دو نفر نیز در این رابطه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند که در جریان بازجویی‌های انجام شده به بزه انتسابی اقرار کردند. 

راستی با اشاره به توقیف اقلام مکشوفه خاطرنشان کرد:‌ موادمحترقه مکشوفه توقیف شدند و کارشناسان ارزش ریالی این مواد را ۶۰۰ میلیون ریال اعلام کرده‌اند.

وی در پایان از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه موارد این‌چنینی موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها