موج
کدخبر : ۲۹۲۲۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-292292

سردار شرفی:

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: از مراجع قانونگذار کشور درخواست می‌ کنیم از جنگلبانان در مبارزه با مجرمان حمایت کنند و با وضع قوانین بازدارنده همیار و همراه تلاشگران و حافظان منابع طبیعی کشور باشند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمد شرفی ،  رئیس پلیس پیشگیری ناجا در سومین جشنواره ملی روز جنگلبان با مهم دانستن رسالت سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور، همه نهادهای مردمی را به حفاظت و نگهداشت منابع طبیعی و مشارکت در پویش اجتماعی من یک جنگلبانم دعوت کرد.

وی با بیان اینکه جنگلبانان در زمره ضابطان خاص دستگاه قضائی به شمار می‌روند و حمایت‌های ویژه مسئولان کشوری را می‌طلبند، تصریح کرد: از مراجع قانونگذار کشور درخواست می‌کنیم از جنگلبانان در مبارزه با مجرمان حمایت کنند و با وضع قوانین بازدارنده همیار و همراه تلاشگران و حافظان منابع طبیعی کشور باشند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در ادامه گفت: از همه صاحبان قلم، هنرمندان و ورزشکاران که در نظام اطلاع رسانی و اجتماعی کشور نقش آفرین هستند دعوت می‌شود با ورود به صحنه حفاظت و صیانت از منابع طبیعی کشور از هدر رفت جنگل‌ها و مراتع، این نعمت الهی که میراث گرانقدر گذشتگان است جلوگیری کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس همزمان با سومین جشنواره ملی روز جنگلبان، از ۳۳ جنگلبان برگزیده تقدیر و لباس"جنگلبانی" از سوی خلیل آقایی - رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور- به سردار محمدشرفی اهدا شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها