موج
کدخبر : ۲۶۵۳۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-265345

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 57 در وضعیت سالم قرار دارد.

لیلا نظری سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج، از آخرین وضعیت کیفی هوای تهران یکشنبه 28 بهمن 97 خبر داد و اظهار کرد: کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته با شاخص میانگین 34 در شرایط پاک قرار داشت و همچنین وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 57 در وضعیت سالم قرار دارد.

وی گفت: پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا برای روز جاری (یکشنبه) نشان دهنده وزش باد نسبتا شدید ( با بزرگی بالاتر از 5 متربرثانیه) از سمت نواحی غربی - شمال غربی در برخی ساعات می باشد که در پراکندگی آلاینده ها تاثیرگذار خواهد بود.

نظری افزود: به تدریج از شبانگاه از میزان ناپایداری جوی و سرعت باد کاسته خواهد شد و با تداوم این وضعیت جوی تا روز دوشنبه، برای برخی ساعات وزش باد موثر (با بزرگی بین 3 تا 5 متربرثانیه) انتظار می رود. همچنین دما تا روز آینده افزایش جزئی خواهد یافت.

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پایان گفت: بر طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در روز جاری در شرایط مطلوب خواهد بود و همراه با کاهش میزان ناپایداری جوی تا روز دوشنبه، انتظار می رود به تدریج بر غلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرات معلق افزوده گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها