موج
کدخبر : ۳۹۱۸۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391863

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از شناسایی 233 مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در نقاط مختلف شهری و روستایی استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد وگفت: متاسفانه طی این مدت 3 مورد در شهرستانهای ایلام،سیروان و دهلران فوت نموده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، دکتر محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام افزود:میزان ابتلا و بستری ها در سطح استان نگران کننده است و این موضوع در سایه عدم توجه به مصوبات ستاد کرونا، رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی ، رفتن به مراسمات پر تجمع و غیره می باشد.

وی با بیان اینکه به منظور کمک به کادر درمانی و حفظ جان خود در خانه بمانید و خطر مبتلا به کرونا را جدی بگیرید ،اظهار داشت: هر روز شاهد مبتلا شدن تعداد زیادی از اقصی نقاط استان به کرونا هستیم  و این مهم در سایه سهل انگاری و بی توجهی مردم به کرونا محقق می شود،انتظار میرود که آحاد مختلف مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و درمراسمات پر تجمع شرکت نکنند تا شاهد قطع این ویروس باشیم.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 50 هزارو 654 نفر در مناطق مختلف استان به کرونا ویروس مبتلا شده است،تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته تعداد 233 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است.

کریمیان خاطرنشان کرد: متاسفانه در 24 ساعت گذشته 3 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان داشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه 897 نفر می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`