موج
کدخبر : ۳۹۲۷۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-392799

در هفته دولت؛

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: 55 پروژه برق رسانی با اعتباری بالغ بر 86 میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در سطح استان بهره برداری و افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، هیوا لهونیان پیش از ظهر امروز چهارشنبه اظهار کرد: طرح های اجرایی شرکت توزیع برق استان کردستان در هفته دولت شامل 55 پروژه برای افتتاح و 8 پروژه برای کلنگ زنی با محوریت توسعه و احداث شبکه، اصلاح و بهسازی شبکه، پدافند غیر عامل و تأمین روشنایی برق شهرها و روستاها است که در مجموع اعتباری بالغ بر 102 میلیارد تومان برای آنها هزینه می شود.

وی با بیان اینکه بهره برداری از این پروژه ها نقش مهمی در پایداری شبکه و توسعه خدمات رسانی به مشترکین برق استان کردستان دارد، افزود: اعتبار پروژه های قابل افتتاح و بهره برداری در هفته دولت بالغ بر86 میلیارد تومان است..

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان به اعتبار مربوط به پروژه های کلنگ زنی نیز اشاره کرد و ادامه داد: اعتبار مورد نظر برای 8 پروژه کلنگ زنی 16 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

لهونیان یادآور شد: استفاده از شیوه های نوین و به روز در مدیریت شبکه، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، بهسازی و اصلاح شبکه و ارتقاء سطح کیفیت خدمات از اهداف مهم در اجرای این طرح ها بوده است.

وی بیان کرد: در طی 2 سال اخیر اصلاح و بهسازی شبکه فشار ضعیف هوایی یکی از برنامه های محوری شرکت توزیع در سطح شهرها و روستاهای استان بوده است و در سال گذشته بالغ بر 1200 کیلومتر شبکه فشار ضعیف استان بهسازی شد و برای سال جاری نیز اصلاح و بهسازی شبکه برق 420 روستای استان در دستور کار شرکت قرار دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: بهره گیری از دانش های نرم افزاری، گسترش و توسعه خدمات الکترونیکی، بهسازی شبکه براساس مهندسی جدید از برنامه های استراتژیک این شرکت محسوب می شود و همواره رأس فعالیت های شرکت خواهد بود.

لهونیان اظهار کرد: از این تعداد پروژه 12 پروژه در سنندج، 8 پروژه در سقز، 7 پروژه در مریوان، 6 پروژه در بانه، 3 پروژه در کامیاران، 6 پروژه در سروآباد، 8 پروژه در دهگلان، 5 پروژه در دیواندره، 5 پروژه در بیجار و 3 پروژه نیز در قروه افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

گفتگو

دیگر رسانه ها

`