موج
کدخبر : ۳۹۱۹۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391979

در 24 ساعت گذشته:

383 بیمار تازه مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های مازندران بستری شده و 33 بیمار نیز جان خود را از دست داده اند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، 383 بیمار تازه مبتلا به کرونا امروز در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند و 33 بیمار نیز در این مدت جان خود را از دست داده اند.

مرگ 30 کرونایی در حوزه مازندران

دکتر سید عباس موسوی با اشاره به جان باختن 30 نفر در 24 ساعت گذشته، اظهار داشت: 289 بیمار جدید مشکوک به کووید19 نیز در این مدت در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری و 334 نفر با بهبودی نسبی از بیمارستان‌ها ترخیص شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه 2 هزار و 231 بیمار مبتلا به کووید19 اکنون در بیمارستان‌های زیرمجموعه این دانشگاه بستری هستند، افزود: 353 بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های مازندران قرار دارند.

فوت 3 بیمار کرونایی در بابل

دکتر فرزاد جلالی نیز گفت: 94 بیمار مبتلا به کووید19 شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های بابل بستری و 171 بیمار نیز با بهبودی نسبی ترخیص شدند.

رئیس داننشگاه علوم پزشکی بابل افزود: در حال حاضر 999 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند که 59 نفر با حال بد در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

وی با اشاره به جان باختن 3 بابلی بر اثر کرونا به شهروندان توصیه کرد با رعایت اصول بهداشتی برای کاهش روند این بیماری تلاش کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

گفتگو

دیگر رسانه ها

`