موج
کدخبر : ۴۰۴۶۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404658

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از واژگونی خودرو سواری مزدا در کیلومتر ۵۰ محور تفت به دهشیر و مصدوم شدن ۳ نفر از سرنشینان این خودرو خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ سید قاسم گلشن رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت اظهار داشت: بنا به گزارش مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری EOC مبنی بر واژگونی یکدستگاه خودروی سواری مزدا به علت خواب آلودگی راننده خودرو در کیلومتر ۵۰ محور تفت به دهشیر نرسیده به کارخانه شیرکوه، بلافاصله سه نفر از نجاتگران پایگاه جاده ای جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان این شهرستان در قالب یک تیم امدادی به همراه یکدستگاه خودروی نجات به محل حادثه اعزلام شدند.

وی در ادامه عنوان کرد :  پس از انجام اقدامات اولیه درمانی و رهاسازی ۳ نفر از مصدومین بوسیله ست نجات توسط نیروهای هلال احمر و با همکاری عوامل اورژانس و نیروی انتظامی در صحنه ، توسط آمبولانس اورژانس به اولین مرکز درمانی انتقال یافتند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت ضمن تشکر از عوامل امدادی و نیروی انتظامی و اورژانس جهت پوشش امدادی این حادثه گفت: سامانه تلفن ۱۱۲ برای ارائه خدمات امدادی  در طول شبانه روز آماده پاسخگویی و دریافت گزارش های حوادث احتمالی ازطرف مردم است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`