موج
کدخبر : ۳۵۱۴۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351467

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد گفت‌: در مهر ماه سال جاری ۱۰ زندانی جرائم غیر عمد با کمک خیرین و نیکوکاران به مناسبت اربعین حسینی آزاد شدند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، اسلام افشون مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد گفت‌: در هفت ماهه ابتدای سال جاری با همت خیرین و نیکوکاران و کوشش کارکنان ستاد دیه استان یزد تعداد بیش از 200 نفر از زندانیان‌ محکوم مالی جرائم غیر عمد که در زندانهای استان یزد بودند، آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

این مقام مسئول در ادامه گفت : برای آزادی این بیش از 200 نفر محکوم مالی مبلغی بر بالغ بر یکصد میلیارد تومان نیاز بود که با تلاش ستاد دیه استان حدود شش میلیارد تومان از این مبلغ پرداخت گردید.

افشون افزود : به همت اعضاءکمیته صلح و سازش ستاد دیه و شورای حل اختلاف یزد و مددکاران زندانها مبلغی بالغ بر ۱۱۴ میلیارد ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ گردیده و مابقی این مبلغ از منابع این ستاد شامل کمک های خیرین و نیکوکاران نوع دوست و تسهیلات بانک های عامل مبلغ شش میلیارد تومان به حساب سپرده دادگستری واریز و زمینه آزادی این ۲۱۱ نفر و بازگشت آنها به آغوش خانواده فراهم گردید.

این مقام مسئول در ادامه گفت : در مهر ماه سال جاری  تعداد ۱۰ زندانی جرائم غیر عمد با کمک خیرین و نیکوکاران به مناسبت اربعین حسینی و همینطور تعداد ۵ نفر محکوم مالی نیز همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) از زندانهای استان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها