موج
کدخبر : ۳۴۶۱۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346177

مجموعه اقدامات فرمانداری یزد در هفته ای که گذشت را ورق می زنیم.

به گزارش خرگزاری موج یزد، جلسه تشکیل کانون ساماندهی اتباع در بخش ضایعات فروشی ها به ریاست معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری یزد و مسئولین مربوطه به منظورتشکیل کانون ساماندهی اتباع خارجی در بخش ضایعات فروشی ها برگزار شد.

همچنین سید محمد رستگاری فرماندار یزد با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مسئولین شهرداری یزد از سه پروژه عمرانی شهرستان  بازدید کردند که پروژه های جاده سلامت یزد به تفت، مجموعه گردشکری پردیسان(سیمرغ سابق) و نوسازی و تجهیز سالن ورزشی شهید عاقلی نژاد از جمله این پروژه ها بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد،  فرماندار یزد و هیئت همراه از بیمارستان حضرت سیدالشهدا علیه السلام به منظور اطلاع از خدمات درمانی این مرکز بازدید کردند و مسئولان ارشد بیمارستان گزارشی از توانمندی های  بیمارستان ارائه نمودند.

همچنین گفتنی است: رستگاری فرماندار یزد در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتها وتلاشهای  ارزنده  و خستگی  ناپذیر مسئولین ارشد و همه پزشکان وکادر درمان وپرسنل آن بیمارستان در زمینه‌های بازسازی فضای گودبرداری شده و پیگیری  تامین بدهکاری های بیمه‌ها  در حد مقدورات قول مساعد داد و از دو بخش وی آی پی بیمارستان بازدید و در روند خدمت‌رسانی به بیماران اظهار خرسندی نمود و در پایان با تقدیم لوح سپاس از زحمات تلاشگران این عرصه تقدیر و قدردانی گردید.

در هفته جاری فرماندار یزد از مدرسه راهنمایی پسرانه سوسن کوچک زاده، دبستان دخترانه آیت الله خاتمی، دبستان پسرانه سیدالشهدا(ع) ،دبستان پسرانه کوچک زاده ومدرسه راهنمایی دخترانه ادب بازدید کرد ودر جریان برخی از مسائل ومشکلات مدارس در سال تحصیلی جدید قرار گرفت.

در ادامه، با حضور فرماندار یزد و مسئولین استانی و شهرستان مراسم کلنگ زنی آموزشگاه 9 کلاسه خیری حاج قاسم رمضانی زاده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، این آموزشگاه 9 کلاسه به همت خیر بزرگوار حاج قاسم رمضانی زاده در دهستان دهنو و با اعتبار 2 میلیارد تومان با 1500مترمربع زیربنا احداث خواهد شد.

لازم به ذکر است: فرماندار یزد 25 شهریور ماه در پنجمین نمایشگاه صنعت، معدن، تجهیزات و ماشین آلات وابسته  و نمایشگاه نیازمندی ها و نهضت ساخت داخل حضور یافت و از نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی بازدید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها