موج
کدخبر : ۳۳۳۹۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333998

امام جمعه یزد:

امام جمعه یزد گفت: غدیر باید به معنای واقعی احیا شود نه به شکل صوری و تنها با برگزاری جشن نمی‌توان به این مهم دست یافت بلکه باید معرفت غدیر، معرفت ائمه علیهم السلام، شخصیت و اهداف امام علی (ع) مدنظر قرار گیرد و لازم است برنامه ریزی دقیق در این زمینه صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آیت الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد در جلسه هماهنگی برنامه‌های بنیاد بین المللی غدیر اظهار داشت: در گذشته از مجموعه تشکیلات، ادارات و ارگان‌ها می‌خواستیم که برنامه‌های خود را برای عید غدیر اعلام کنند و بنیاد بین المللی غدیر همه آنها را حمایت و هدایت و آنها را منسجم می‌کرد.

وی افزود: معتقدیم برنامه‌های غدیر باید وجهه مردمی خود را حفظ کند و اصناف، بازار و مردم احساس وظیفه کرده و کمک کنند تا با کمک نهادها بتوان برنامه‌های مناسبی برای ایام عید غدیر و روز مباهله تدارک ببینند.

ناصری تصریح کرد: با توجه به اینکه دولت پول کافی ندارد، همه باید احساس وظیفه کرده و جهادگونه وارد عمل شویم.

امام جمعه یزد ادامه داد: غدیر باید به معنای واقعی احیا شود نه به شکل صوری و تنها با برگزاری جشن نمی‌توان به این مهم دست یافت بلکه باید معرفت غدیر، معرفت ائمه علیهم السلام، شخصیت و اهداف امام علی (ع) مدنظر قرار گیرد و لازم است برنامه ریزی دقیق در این زمینه صورت گیرد.

وی همچنین وی بر انجام کارهای آموزشی و برنامه‌های فرهنگی که می‌تواند با هزینه‌های جاری ادارات برگزار شود، تاکید کرد و گفت: این مهم باید در دستور کار ادارات قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها