موج
کدخبر : ۳۲۷۷۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327749

استاندار یزد گفت: در مناطقی که از نظر شیوع کرونا سفید اعلام می‌شوند، محدودیت‌هایی نظیر فعالیت اماکن مذهبی و مساجد و برخی دیگر از فعالیت‌ها با رعایت پروتکل بهداشتی رفع خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد علی طالبی استاندار یزد افزود: استان ها و شهرستان ها به سه وضعیت سفید و زرد و قرمز تقسیم می شوند و هم اکنون چند شهرستان در استان یزد که در طول دو هفته گذشته ورودی به بیمارستان یا فوتی نداشتند، در وضعیت سفید قرار دارند.
طالبی ادامه داد: امیدواریم این وضعیت همچنان ادامه یابد تا در مناطق بیشتری از استان یزد دارای منطقه سفید باشیم.
استاندار یزد با اشاره به اینکه فهرست مناطق سفید در روز‌های آینده توسط وزارت بهداشت اعلام می‌شود، تأکید کرد: در مناطقی که سفید اعلام می‌شوند، محدودیت‌هایی نظیر فعالیت اماکن مذهبی و مساجد و برخی دیگر از فعالیت‌ها با رعایت پروتکل بهداشتی رفع خواهند شد.
وی درباره برخی مشکلات پیش آمده در قبال تعطیلات بر اثر ویروس کرونا گفت: برخی از فعالیت‌ها نظیر تشکیل مجامع شرکت های سهامی و همچنین ارائه مالیات بر ارزش افزوده تا پایان تیرماه وقت داشتند که مقرر شد این مهلت تا پایان شهریور تمدید شود.
طالبی افزود: یکی دیگر از مشکلاتی که در گذشته نیز با آن مواجه بودیم ازدحام و شلوغی مراکز تعویض پلاک بود. فعالیت این مراکز هم اکنون به صورت فرد و زوج بوده و تا ساعت ۱۷ به ارائه خدمت می‌پردازند.
وی ادامه داد: درباره مشکل وکالتنامه‌های فروش که زمان آن‌ها منقضی شده است نیز در جلسه بعدی تصمیم گیری خواهد شد.
استاندار یزد از مردم خواست در روز‌های آینده نیز رعایت مسائل بهداشتی را داشته باشند تا اکثر شهر‌های استان در وضعیت سفید قرار گیرند و محدودیت‌ها برداشته شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها