موج
کدخبر : ۳۶۶۲۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366281

محمود رئیسی:

فرماندار عنبرآباد گفت:طرح شهید سیلمانی به همت ناحیه مقاومت سپاه ، سایر ادارات و نهادها در سطح شهرستان با موفقیت کامل اجرا شد و همین امر سبب شد که وضعیت بهتری نسبت به گذشته داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، محمود رئیسی،  فرماندار عنبرآباد در جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا گفت : احتمال دارد در ابتدای موج چهارم باشیم مردم باید همچنان موارد بهداشتی را رعایت کنند و از برگزاری مراسمات ودورهمی خانوادگی‌ خودداری کنند.

وی با وضعیت کرونای شهرستان و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی  خاطرنشان کرد:در سطح استان، شهرستان عنبرآباد و ۱۱شهرستان دیگر وضعیت آبی دارند اما اگر سهل انگاری وعادی انگاری کنیم موجب بازگشت به وضعیت قبل خواهیم شد.

فرماندار عنبرآباد با بیان لزوم نظارت بر تالارها گفت :تالارها میتوانند با ۵۰درصد ظرفیت در فضای باز فعالیت کنند اما سرو شام و پذیرایی تا اطلاع ثانوی ممنوع است و فقط پذیرایی بسته بندی بصورت بیرون بر مجاز هست و ساعت فعالیت تالارها از ساعت ۲عصر تا قبل از اذان مغرب میباشد.

وی افزود:اکثریت مردم از اجرای بعضی از محدودیت ها دلخور ومتضرر شدند اما سلامت جامعه وانسان ها مهم تر بود و میبایست اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار بدهیم.

علیدادی رئیس شبکه بهداشت ودرمان عنبراباد در این جلسه با بیان آمار و اقدامات شبکه بهداشت شهرستان در طرح شهید سلیمانی گفت:در بهمن ماه در شهرستان عنبراباد ۱۶ نفر به بیماری کرونا مبتلا شدند که باید مردم بیشتر رعایت کنند.

وی گفت:متاسفانه دورهمی های خانوادگی بیشترین عامل انتشار ویروس کرونا هست که از مردم تقاضا داریم از برگزاری دورهمی خود داری کنند و حتما پروتکل های بهداشتی رعایت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها