موج
کدخبر : ۳۸۶۶۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386672

سه مدرسه نمونه دولتی ،۲ مدرسه دخترانه و یک مدرسه پسرانه در شهرهای جوانرود و ثلاث باباجانی راه اندازی شد تا در سال تحصیلی جدید پذیرای دانش آموزان مقطع متوسطه اول باشند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، آیین افتتاح دبیرستان دخترانه نمونه دولتی در جوانرود روز چهارشنبه با حضور مسوولان استانی و محلی برگزار شد و این واحد آموزشی با نام مدرسه دخترانه ریحانه در ضمیمه دبیرستان پروین اعتصامی این شهر فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پروش استان کرمانشاه در مراسم افتتاح این واحد آموزشی گفت: دبیرستان نمونه دولتی ریحانه در مقطع متوسطه اول در سال تحصیلی جدید، پذیرای دانش آموزان است.

مرادی افزود: در صورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و موافقت ستاد کرونا،  کلاس‌های دانش آموزان در سال تحصیلی جدید حضوری خواهد بود.

مدیرآموزش و پرورش جوانرود نیز گفت: با راه اندازی دبیرستان نمونه دولتی دخترانه ریحانه زمینه برای حضور ۸۱ دانش آموز در سه کلاس پایه هفتم در ضمیمه دبیرستان پروین اعتصامی فراهم شد.

کیومرث میزایی با یادآوری مسائل و مشکلات فضاهای آموزشی شهرستان افزود: فضاهای آموزشی با محدودیت فراوانی مواجه اند و با وجود این محدودیت ها، در زمان زلزله سه هزار نفر به آمار دانش آموزان آن اضافه شد.

وی با بیان مسائل و مشکلات تحصیل در مناطق دوردست و محروم جوانرود اظهار کرد: ایجاد دبیرستان شبانه روزی در مناطق مرزی این شهرستان ضروری است.

مدیرآموزش و پرورش جوانرود همچنین به مشکلات حوزه آموزشی شهر شروینه اشاره کرد و یادآور شد: این شهر تنها شهر کشور است که مدرسه متوسطه دوم دخترانه ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها