موج
کدخبر : ۳۵۷۱۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357169

استاندار کرمانشاه خبر داد:

هوشنگ بازوند در بازدید از محل احداث ‌بیمارستان موقت روانسر گفت: این پروژه بر اساس تعهد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با 25 میلیارد تومان اعتبار طی شش ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری موج کرماشاه، استاندار کرمانشاه در حاشیه بازدید از محل احداث بیمارستان موقت روانسر اظهار داشت: با توجه فرآیند زمان‌بر اتمام بیمارستان اصلی بر اساس پیشنهاد نماینده محترم اورامانات و موافقت وزارت بهداشت مقرر شد این مکان جهت احداث بیمارستان موقت روانسر با کلیه تجهیزات لازم به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تحویل داده شود.

وی افزود: راه‌اندازی بیمارستان پشتیبان با پیگیری‌های نماینده اورامانات امکان‌پذیر شده و ۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای احداث و تجهیز در نظر گرفته‌شده است و وزارت بهداشت هم مساعدت ویژه درزمینهٔ تأمین نیروی انسانی و تجهیزات خواهد داشت.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: طبق مصوبات شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و مساعدت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، زمین را که متعلق به جهاد کشاورزی است تا هفته آینده به دانشگاه علوم پزشکی تحویل خواهیم داد. همچنین دانشگاه نیز متعهد شده است که از تاریخ دریافت اولین مرحله اعتبارات ظرف مدت شش ماه پروژه را تحویل دهد.

مقام ارشد استان پیگیری‌های رئیس جهاد کشاورزی را نیز برای اخذ مجوزهای لازم و تحویل به دانشگاه علوم پزشکی قابل‌تقدیر دانست.

در این بازدید نماینده مردم اورامانات، امام‌جمعه روانسر، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی نیز حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها