موج
کدخبر : ۳۵۶۱۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356164

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبر داد:

سردار علی‌اکبر جاویدان با اشاره به اجرای طرح ظفر 7 در کرمانشاه گفت: برای اینکه بتوانیم اشراف و تسلط خودمان را بر این حوزه نشان دهیم سلسله طرح‌هایی در سراسر استان اجرای می‌کنیم که در همین راستا طرح ظفر 7 طی 72 ساعت گذشته در کرمانشاه به اجرا درآمد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اجرای طرح ظفر 7 در کرمانشاه خبر داد و افزود: در راستای اجرای این طرح 850 نفر در حوزه جرائم مختلف دستگیر شدند.

سردار جاویدان افزود: در این طرح که با مشارکت تمام پلیس‌های تخصصی استان صورت گرفت، کشفیات خوبی حاصل شد.

جاویدان به اقدامات حوزه پلیس امنیت اشاره کرد و افزود: در این طرح سه باند در حوزه قاچاق اسلحه در کرمانشاه منهدم شد و در شهرستان‌های دیگر نیز کشفیات خوبی در این زمینه حاصل شد و درمجموع 167 قبضه انواع سلاح شکاری و جنگی در این طرح کشف شد.

وی افزود: همچنین در راستای اقدامات پلیس امنیت در این طرح درمجموع 51 نفر از اراذل‌واوباش دستگیر شدند.

جاویدان در ادامه به اقدامات حوزه پلیس مبارزه با مواد مخدر در این طرح اشاره کرد و افزود: طی مدت اجرای طرح 43 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 10 هزار قرص روان‌گردان کشف شد.

وی افزود: همچنین در این طرح 100 خرده‌فروش مواد مخدر و نیز 250 معتاد متجاهر دستگیر و جمع‌آوری شدند.

جاویدان یادآور شد: در این طرح همچنین 26 واحد مسکونی که درزمینهٔ عرضه مواد مخدر فعالیت داشتند پلمب‌شده و مالکین آن‌ها تحت تعقیب قرار دارند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه به اقدامات صورت گرفته در حوزه مبارزه با سرقت در این طرح اشاره کرد و افزود: در این طرح 360 فقره انواع سرقت کشف‌شده که عمدتاً مربوط به سرقت وسایل خانگی و خودرو است.

وی افزود: 43 خودروی سرقتی در این طرح کشف‌شده و در راستای سرقت‌های صورت گرفته 205 سارق به همراه سه مال‌خر دستگیر شدند.

جاویدان یادآور شد: در این طرح همچنین دو فقره قتل کشف شد و چهار نفر قاتل و کسانی که در قتل معاونت داشتند هم دستگیر شدند.

وی افزود: همچنین در این طرح 27 مجرم متواری هم در سطح استان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه کشفیات کالای قاچاق در حوزه پلیس امنیت اقتصادی را در این طرح بالغ‌بر 32 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: عمده این کالاها لوازم‌خانگی هستند

وی افزود: در این رابطه نیز یازده قاچاقچی دستگیر و چهار خودرو نیز ضبط‌شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در این طرح درمجموع 850 نفر در حوزه جرائم مختلف دستگیرشده و بالغ‌بر 245 وسیله نقلیه نیز کشف و ضبط‌شده است.

 

افزایش 7 درصدی "سرقت" در کرمانشاه

وی در ادامه در خصوص وضعیت سرقت در استان گفت: متأسفانه آمار سرقت‌ها در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد افزایش داشته که عمدتاً مربوط به افزایش خرده سرقت‌ها است.

جاویدان خاطرنشان کرد: در حوزه سرقت‌های مهم و خشن مانند سرقت منزل، خودرو، سرقت مسلحانه و... امسال 15 درصد کاهش داشته‌ایم، اما با توجه به افزایش چشمگیر سرقت‌های خرد، درمجموع سرقت‌های استان هفت درصد افزایش داشته است.

وی در ادامه تأمین نظم و امنیت جامعه را رسالت اصلی پلیس عنوان کرد و افزود: در همین راستا از مردم می‌خواهیم با مشاهده هر مورد مشکوک، موضوع را با پلیس 110 در جریان بگذارند.

وی افزود: همچنین از مردم می‌خواهیم هر نقد، پیشنهاد و موضوع دیگری که هست را با تماس با شماره 197 با پلیس در میان بگذارند.

جاویدان تأکید کرد: پلیس حافظ امنیت و جان مردم است و در این رابطه با هیچ‌کس مماشاتی ندارد و اگر برخی افراد قانون‌شکن بخواهند نظم و امنیت جامعه را به هم زده و آسایش مردم را مختل کنند قطعاً با آن‌ها برخورد می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    کرمانشاه یکی از شهرهای نا امن....هزار تا خانه در محله های جعفر اباد وملت دارن علنی مواد میفروشن که پلیس جرعت نداره بهشون نزدیک بشه....سرقت و نا امنی که جای خودشو داره....اقای رئیس پلیس خودت جرعت داری دوساعت ماشینتو توی کوچه بذاری

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها